Проти насильства у сім'ї, за рівність чоловіків та жінок.

Народні депутати України - вісім відсотків, депутати обласних рад - дванадцять відсотків. Саме стільки у процентному відношенні жінок знаходиться у керма влади. Якщо ж взяти кабінет міністрів чи радників президента - то тут виключно чоловіче царство. У правоохоронних органах у дві тисячі восьмому році було лише десять відсотків жінок. Нині цифра дещо більша.

 
Лариса Шевченко буде координувати роботу Центру гендерної освіти. Його відкрили на базі університету внутрішніх справ. Пріорітетні напрямки - досліницька робота, корекційна, а також волонтерство. Обрали цей навчальний заклад не дарма. Правоохоронці не рідко опиняються в епіцентрі гендерних проблем та конфліктів.

Гендерна рівність передбачає не тільки рівні можливості чоловіків та жінок. Справа стосується соціальних ролей та стереотипів. З останніми учасники гендерного руху боряться посилено. Чоловік, який іде в дикрет чи жінка-правоохоронець - може і повинно бути нормою.

Гендерні центри відкриті наразі ще в кількох харківських навчальних закладах. У відомчому ж вузі подібний відкрито вперше.

Анна Чередниченко.
Сергій Дудко.
Вісті.
Comments