Просвітницька акція до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства

1 грудня 2017 року, напередодні Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, який відзначається 2 грудня, для вихованців "Дитячого будинку "Наш дім" відбулася інтерактивна просвітницька бесіда з профілактики торгівлі людьми "#Людина - не товар". Підлітки дізналися про ризики потрапляння в тенета работоргівців та шляхи їх уникнення. Важливою складовою заходу став спільний перегляд фільму "Життя на продаж", який ще раз нагадав учасникам про те, що кожен може бути постраждалим від злочину торгівля людьми, незалежно від віку, статі та освіти. Один з меседжів, який звучав на заході, це той, що торгівля людьми – це організована надприбуткова злочинність. 

    


Підліткам говорили про те, що до них можуть звернутися не випадкові «добрі люди», які раптом вирішили допомогти. «Ви не випадково будете винні велику купу грошей, не випадково будете працювати у нелюдських умовах…  Все це організовано, тому що приносить великі гроші, а тому – ви лише механізм, який допомагає їх заробляти», - зазначила член ОЖІЦ Світлана Приймак.

Звертаючись до молоді, вона підсумувала:  «Озирніться довкола і ви побачите успішних молодих людей, які самостійно побудували в Україні сімейний добробут, кар’єру, досягли успіхів у навчанні, роботі. Вибір залишається за вами. Будьте завжди вільними!»
Comments