Проект Поширення національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні

Проект Поширення національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, 
які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні.


Координатор проектів ОБСЄ в Україні (КПОУ) з листопада 2014 року розпочав впровадження в Кіровоградській області п’ятирічного проекту «Поширення національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Виконавчим партнером Проекту у Кіровоградській області є громадська організація «Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва». 
За результатами пілотування НМВ в Чернівецькій та Донецькій областях в 2009-2011 рр. та першої фази поширення НМВ в Хмельницькій, Вінницькій, Луганській та Харківській областях протягом 2012-2013 рр., Міністерство соціальної політики України звернулось до Координатора проектів ОБСЄ в Україні з проханням продовжити таку роботу в інших регіонах України.
Таким чином, у 2014 році серед громадських організацій було оголошено проектний конкурс, в якому перемогу отримала Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва.
Проект «Поширення національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» у Кіровоградській області буде реалізовано з 1 грудня 2014 року до 31 грудня 2019 року. 
Задля реалізації мети та основних цілей проекту важливим є підписання Меморандуму про партнерство і співробітництво між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва»
Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади в сфері протидії торгівлі людьми. Проект надаватиме підтримку державним органам України та громадським організаціям у поширенні та посиленні національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. В цьому відношенні проект ставить за мету сприяння розробці нормативно-правової бази, що доповнить Закон України «Про протидію торгівлі людьми» та слугуватиме функціональною базою для надання допомоги жертвам торгівлі людьми; а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.
Головні цілі і завдання проекту: Підсилити спроможність суб'єктів НМВ щодо надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;     Підвищити обізнаність населення щодо існуючого державного механізму надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Результатом реалізації проекту буде покращено спроможність суб'єктів НМВ в Кіровоградській області щодо ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, на постійній основі;
Покращено обізнаність населення Кіровоградської області щодо існуючого державного механізму надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Comments