Новини‎ > ‎

Зустріч зі студентами факультету педагогіки та психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка

7 грудня 2015р. представники ОЖІС разом зі співробітниками ВБЗТЛ ( відділ боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми при управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області) зустрілися зі студентами факультету педагогіки та психології Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка. Зустріч відбулася в рамках проведення  акції “16 днів проти насильства”, яка проходить  у світі щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Тема зустрічі - “Профілактика злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми та допомога міжнародних організацій постраждалим від торгівлі людьми”.
    У зв'язку з актуальністю питання на захід запросили всіх студентів факультету з першого по п'ятий курс. Саме тому зустріч проходила у великій актовій залі університету, щоб вмістити всіх запрошених, а їх прийшло близько 300 осіб!
    Старший уповноважений ВБЗТЛ УМВС України в Кіровоградській області Микола Мальований поінформував присутніх про злочин “торгівля людьми”, дав йому визначення, назвав основні законодавчі акти у сфері протидії торгівлі людьми, навів  статистичні дані про цей злочин у Кіровоградській області.
    Представник ОЖІС Наталія Калашнікова розповіла про досвід співпраці Обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та ОБСЄ по наданню  допомоги постраждалим від  злочину торгівля людьми, поіфнформувала молодь проте, як убезпечити себе від потрапляння у ситуації, пов'язані з торгівлею людьми. Студентам представили плакати, роздали буклети, флаєри і листівки відповідної тематики, - цю друковану продукцію ОЖІС розповсюджує в рамках діяльності проекту ”Поширення національного механізму взаємодіїї серед суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”, який реалізується за підтримки ОБСЄ.
     Зустріч закінчилася неформальним спілкуванням: студенти задавали багато запитань, цікавилися правилами безпечних закордонних подорожей, розпитували про покарання злочинців та як організувати громадське об'єднання. На всі  запитання отримали відповіді.

Comments