Новини‎ > ‎

Засідання обласної координаційної ради з питань сім‘ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім‘ї та протидії торгівлі людьми

             
8 жовтня 2015 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім‘ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання  насильства в сім‘ї та протидії торгівлі людьми. 

  


В засіданні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації, представники департаменту соціального захисту населення, департаменту освіти і науки, обласного центру матері та дитини, обласного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості населення, служби у справах дітей, управління громадської безпеки УМВС України в Кіровоградській області, представники міграційної служби, сектору боротьби зі злочинами, пов‘язаними з торгівлею людьми УМВС України в Кіровоградській області та інші.
В рамках засідання обласної координаційної ради Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС), яка реалізує проект «Посилення громадського контролю за формуванням, координацією та виконанням політики з протидії торгівлі людьми в Кіровоградській області» представила результати моніторингу та оцінки ефективності реалізації виконання обласної цільової соціальної програми з протидії торгівлі людьми на період до 2015 року. Реалізація проекту та організація засідання координаційної ради відбувалися за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції. Представництво в Україні (МОМ). 
Під час засідання координаційної ради були представлені результати реалізації проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» відповідно до підписаної угоди від між Координатором проектів ОБСЄ в Україні та громадською організацією  «Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва».
В ході засідання учасниками обговорювалися проблемні питання щодо встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми, запропоновані заходи, які необхідно врахувати до проекту обласної цільової соціальної програми з протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.