Новини‎ > ‎

З метою впровадження гендерної освіти серед молоді м.Кіровоград

З метою впровадження гендерної освіти серед молоді м.Кіровоград

З метою впровадження гендерної освіти серед молоді 15-16 лютого 2012 року в відеозалі ОУНБ ім. Дмитра Чижевськогопроведено семінари для студентів м.Кіровограда. Організаторами семінару стали представники Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та Обласного інформаційно-консультативного гендерного центру.

В заході взяли участь: заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді В.М. Останній, та головний спеціаліст цього управління І.В. Глобенко. У своїх доповідях виступаючі грунтовно розкрили проблеми й напрямки державної політики з гендерних питань.

З основними напрямками роботи гендерного центру присутніх ознайомила представник ОІКГЦ — А.А. Абгарян. У процесі дискусії, яка виникла під час спільної розмови учасниками заходу були переглянуті документальні фільми та відеоролики з гендерної тематики.

Завдяки проведеному семінару учасники зустрічі поглибили свої знання:

  • про важливі питання законодавчого забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок,

  • про основні аспекти гендерного розподілу праці,

  • про сутнісні проблеми впровадження гендерних підходів у реалізацію державної політики.

З метою дослідження соціально-економічних аспектів ґендерних процесів у Кіровоградській області учасникам семінару були запропоновані анкетні запитання.

Крім того, для більш грунтовного ознайомлення з діяльністю, проблемами та напрямками роботи гендерного центруучасники зустрічі отримали видавничу продукцію (буклети, закладки) з гендерної тематики 

Джерело: ОЖІС

Comments