Новини‎ > ‎

З 1 квітня стартує обласний фестиваль «Родинні розваги».

Маєте свої цікаві способи проведення сімейного дозвілля – отримайте ПРИЗИ!

Запрошуємо молоді подружжя, мам, тат з дітьми, бабусь, дідусів з онуками, що проживають в м. Кіровограді та області, взяти учаcть у фестивалі, який відбудеться 15 травня, у Міжнародний день сім’ї. 

Вік і кількість учасників від родини – необмежені. 

Фестиваль проходить у два етапи.

І – відбірковий. Для участі потрібно: подати світлини, де зображені родини під час проведення спільного сімейного дозвілля або фото з власними поробками.

Світлини будуть розділені за категоріями:

а) хореографія (якщо родина захоплюється танцями, хтось з дітей займається в музичних гуртках або не пропускають жодних танцювальних заходів, що проходять у місті, і самі є завзятими вболівальниками) 

б) образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво (любите малювати, виготовляєте разом власноруч поробки – писанки, пап’є-маше, різьба по дереву, одним словом - все, що можна створити власноруч) 

в) декламація віршів та акторський талант (талант не дається нам спадково, але часто буває, що сім’я наділена акторськими здібностями чи здатністю до написання цікавих творів, поділіться своїми здобутками, надіславши фото)

г) музика, вокал (сім’я співає караоке вдома та в гостях, полюбляєте разом відвідувати концерти, берете участь у музичних ансамблях - вам сюди)

д) нестандартне проведення часу у сімейному колі (подорожі, стрибки з парашутом, малювання піском, розгадування кросвордів, перегляд сімейних фільмів, тобто все, чим ви разом займаєтесь на дозвіллі)

е) сімейний відпочинок з книгою або в бібліотеці (ви полюбляєте читати дітям, у вільний час подружжя заходить в бібліотеку на виставку або майстер-клас. Ви слухаєте аудіозаписи книг і залучаєте до цього малечу. Як ви вмієте відпочивати з книгою - розкажіть нам свої історії!)

Роботи приймаються до 12 травня включно.

Для того, щоб перемогти, не обов’язково бути професіоналом у якійсь справі, адже це не конкурс талантів.

Для когось ваш досвід буде неоціненним та підкаже нові види відпочинку.

ІІ етап - фінал. 15 травня відбудеться фінал, де будуть запрошені учасники за номінаціями. Переможці фестивальних номінацій будуть нагороджені призами, а всі присутні на фінальній зустрічі зможуть безкоштовно поласувати цукерками та іншою смакотою. 

Роботи надсилати за електронною адресою market@library.kr.ua чи приносити у відділ соціокультурної діяльності ОУНБ ім. Д.Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. В. Перспективна, 24.

Тел. для довідок: 066 122 70 98 (Світлана Приймак), 099 7927 607 (Наталія Гапіченко).

Участь - безкоштовна.
Comments