Новини‎ > ‎

Вперше на тренінгу для тренерів - симуляційна гра

Вперше на тренінгу для тренерів - симуляційна гра

16-17 травня 2019 року представники суб'єктів Національного механізму взаємодії на рівні Кіровоградської області - департаменту/управлінь соціального захисту населення, головного управління Національної поліції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, державного управління праці, центрів по наданню соціальних послуг для безпритульних, громадської організації - взяли участь у підсумковому тренінгу для тренерів, організованому в рамках проекту "Поширення Національного механізмів взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Кіровоградській області".

    


 Тренінг був побудований у форматі симуляційної гри, під час якої учасники виконували свої фунції відповідно до власних посадових повноважень. Модератори тренінгу Валентин Боровиков і Наталія Калашникова так спланували заняття, що учасники мали можливість відповідно до алгоритму реальних дій попрацювати з ймовірно постраждалими від трудової і сексуальної експлуатації. Симуляційне навчання було використане як найбільш ефективний метод і сучасна технологія набуття практичних навичок, умінь та знань, заснованих на реалістичному моделюванні та імітації реальної ситуації в наявних умовах. 

      


У перший день симуляційної гри «Трудова експлуатація» учасники пройшли усі кроки змодельованого сценарію за мотивами реальних випадків, зафіксованих на Кіровоградщині. Представники Національного механізму взаємодії отримали повідомлення про незаконне утримання й експлуатацію робітників і, діючи на основі власних повноважень та функціональних інструкцій, перевірили незареєстрований будівельний майданчик, провели затримання злочинців, надали першу допомогу постраждалим, заповнили пакет документів на отримання допомоги і склали реабілітаційний план. Другого дня, під час вправи «Сексуальна експлуатація», дії учасників були злагоджені,  спостерігався розвиток як індивідуальних умінь і навичок, так і командної взаємодії. 

Таким чином, об'єктивна оцінка досягнутого рівня майстерності була досить викокою, та й за словами учасників, така практична спрямованість тренінгу мала значний ефект.

Світлана Приймак, член громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр» 
Comments