Новини‎ > ‎

ВІДЕО-КОНКУРС «Разом проти сексизму!»

Українська асоціація маркетингу, Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні оголошують спеціальний конкурс «Разом проти сексизму!» в рамках Відкритого Буковинського студентського фестивалю реклами.
Вимоги до конкурсної роботи:
1. Конкурсна робота (кліп або анімаційний фільм) є оригінальною ідеєю авторів.
2. Відео-робота має розповідати, що кожен громадянин в Україні може подати скаргу на дискримінаційну рекламу в Індустріальний Ґендерний Комітет з реклами.i Обов’язковим є посилання на сайт www.uam.in.ua/gkr/ та використання логотипу Комітету.
3. Робота, подана до участі у конкурсі, має не показувати прикладів дискримінаційної реклами, не містити згадувань існуючих брендів, компаній чи їх продукції, та не пропагувати проявів дискримінації за статтю, віком, поглядами, соціальним становищем, походженням чи будь-якими іншими ознаками.
4. Тривалість – від 15 до 20 секунд.
5. При використанні будь-яких запозичених іміджей\футеджів мають бути дотримані авторські права.
Подача робіт на конкурс відбувається у відповідності до процедури Буковинського студентського фестивалю реклами
www.chtei-knteu.cv.ua/ua/content/download/subsection/festreklamu/festreklamu.doc ii
Переможця визначить незалежне журі. Відеоролик переможця буде широко розповсюджуватися, зокрема транслюватиметься в київському метрополітені, а самі переможці отримають цінний приз від організаторів фестивалю.

За будь-якою додатковою інформацією звертайтесь:Організаційний комітет Буковинського студентського фестивалю реклами
Контактна особа: Татьяна Грейцар
Тел.: +38 0951991591
e-mail: k_market@chtei-knteu.cv.ua
Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні
Контактна особа: Олена Давліканова
Тел.: +38 044 234 00 38
e-mail: olena.davlikanova@fes.kiev.ua
Українська Асоціація Маркетингу
Контактна особа: Ірина Лилик
Тел. 0677758561, 044 4530620;
e-mail: umaukr@mail.ru
i Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами (ІГКР) був створений гендерними організаціями та асоціаціями професійних громадських об'єднань в сфері маркетингу та реклами. Комітет розглядає скарги громадян на рекламу та, якщо рекламу визнано сексистською, через механізм саморегулювання приймає заходи для припинення розповсюдження дискримінаційної реклами. Більше інформації про ІГКр Ви знайдете тут: http://www.uam.in.ua/gkr/ukr/history/ та http://www.uam.in.ua/gkr/ukr/how/ii http://www.chtei-knteu.cv.ua/ua/index/ - Анонси - 23 травня 2013 року відбудеться VІІ відкритий Буковинський студентський фестиваль реклами!
Comments