Новини‎ > ‎

Відбувся тренінг з підвищення кваліфікації для тренерів програми «Здоров’я жінок України»

     


29 лютого – 2 березня 2016 року члени громадської організації ОЖІС Віра Бражникова та Світлана Приймак стали учасницями тренінгу з підвищення кваліфікації для тренерів, який проводився в рамках Програми «Здоров’я жінок України», за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 
На тренінгу, який за традицією проводили Тетяна Литвинова, Олена Голоцван, Вікторія Веренич розглядалися питання, пов’язані з супервізією просвітницьких занять, які уже кілька років проводять навчені тренери у різних областях України.  Крім того, багато уваги в рамках тренінгу було приділено навчальному блоку «Особистісний розвиток: модель зміни поведінки – власний досвід, вчимося розуміти і виявляти емоції».    
14 учасників тренінгу (а ними стали громадські активісти з південно-східної частини України, зокрема Херсона, Миколаєва, Сум, Харкова, Полтави і четверо учасниць з Кіровограда)  мали можливість  показати теоретичні знання, які використовуються під час проведення просвітницьких занять, зокрема у вправах «Методи запобігання непланованої вагітності». Разом з тим продемонструвати набуті навички тренінгової роботи – наприклад,  техніки зворотного зв’язку з групою. Велику дискусію викликало моделювання ідеального тренінгу та ідеального тренера, адже кожен з учасників мав власну думку, засновану на особистому досвіді. 
По закінченню навчання учасники тренінгу отримали подяки від  Програми «Здоров’я жінок України» за багаторічну просвітницьку роботу в напрямку збереження репродуктивного здоров’я населення. 

Comments