Новини‎ > ‎

Відбувся тренінг для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми, м. Кіровограда

26 січня 2016 року тренери проекту “Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, в Кіровоградській області”, який реалізує Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва  (ОЖІС), провели одноденний тренінг для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми у Кіровоградській області, зокрема в м. Кіровоград. Участь у тренінгу взяли спеціалісти відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради, відділу соціальної підтримки Кіровоградської міської ради,  спеціалісти та фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (КМЦСССДМ), управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради, управління освіти Кіровоградської міської ради, служби у справах дітей виконавчого комітету  Кіровоградської міської ради – загалом 15 відповідальних осіб.

  


На тренінгу учасники ознайомилися з законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, навчилися ідентифікувати ймовірних постраждалих за певними ознаками, опрацювали схему національного механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у цій сфері, практично вчилися заповнювати документи для встановлення статусу постраждалому, склали план реабілітації постраждалого на прикладі реальної історії з розподілом повноважень з виконання плану серед суб’єктів  НМВ.
Таким чином, запрошені здобули практичні знання, а також отримали збірки законодавчих нормативно-правових актів та довідкових матеріалів «Протидія торгівлі людьми».

 

 
Інформацію надано в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки уряду Канади. Comments