Новини‎ > ‎

Відбувся тренінг для мультидисциплінарної групи в смт Петрове

Відбувся тренінг для мультидисциплінарної групи в смт Петрове

28 вересня тренери ОЖІЦ завітали до смт Петрове Кіровоградської області, де провели одноденний тренінг. Особливістю цього заходу була велика кількість заявлених учасників — 27 осіб та ще декілька “вільних слухачів” з ГО “Молодь Петрівщини”,  які теж виявили бажання приєднатися. До речі, у приміщенні  цього ГО й відбувся тренінг. Невелика зала з трудом вмістила бажаючих. Учасниками тренінгу стали спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; представники селищних та сільських рад Петрівського району, фахівці відділів районної державної адміністрації, дотичних до реалізації заходів у сфері протидії торгівлі людьми, співробітники районного відділення національної поліції, фахівці служби у справах дітей РДА, представники місцевих ЗМІ. Приємно, що відкрити захід і привітати учасників прийшли керівники районної адміністрації. 

        


       Тренінг пройшов змістовно, масовість не завадила учасникам бути активними. Найбільше присутні проявили себе у груповій роботі. Просили тренерів ОЖІЦ приїздити ще.

     Тренінг відбувся відповідно до програми IV етапу проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», Кіровоградський компонент проекту. 


Наталія Калашникова, член ОЖІЦ.
Comments