Новини‎ > ‎

Відбувся семінар «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми»

21 січня 2016 р. за участі представників Кіровоградської обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС) в Інформаційно-консультаційному центрі обласного центру зайнятості відбувся семінар «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми». Зміст та тематика заходу обумовлені питанням щодо переваг легальних трудових відносин з роботодавцем та застереження шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні.
У рамках семінару тренери ОЖІС розкрили тимчасово безробітним зміст поняття «торгівля людьми», ознайомили їх із можливостями легального працевлаштування за кордоном, навели статистичні дані міжнародних організацій щодо фактів торгівлі людьми в Європі та Україні зокрема.
Крім того, учасники семінару переглянули відеоролик, у якому репрезентована тема рабства й експлуатації праці в сучасному суспільстві. У контексті обговорення даного сюжету кожний мав змогу висловити свою думку щодо актуальності даної проблеми для українського суспільства та отримати відповіді на питання, що стосуються попередження торгівлі людьми та легального працевлаштування.

   


Спілкуючись з присутніми, фахівці обласного центру зайнятості поінформували їх про спектр послуг, які організація надає клієнтам, стан та перспективи розвитку ринку праці, наголошуючи на перевагах трудової діяльності в межах країни.
Усі охочі цього дня мали змогу отримати індивідуальні консультації та практичні поради.

Comments