Новини‎ > ‎

Відбувся дводенний тренінг для тренерів - суб’єктів Національного механізму взаємодії в Кіровоградській області

Протягом 18-19 листопада 2015 року обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва (ОЖІС) організувала проведення дводенного тренінгу для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми у Кіровоградській області.  Захід відбувся в рамках реалізації Кіровоградського регіонального компоненту проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні". Тетяна Федорова, член ОЖІС, тренер проекту, Марина Пустовойт, начальник відділу департаменту соціального захисту населення ОДА, на початку роботи коротко представили підсумки року роботи проекту. Тренінг провели сертифіковані тренери ОЖІС  Наталія Калашникова і Валентин Боровиков. Участь у тренінгу взяли державні службовці відповідних структур, що працюють у сфері попередження та протидії торгівлі людьми, обласного та районного рівнів:  міст Кіровограда, Вільшанського, Гайворонського, Новоукраїнського, Олександрівського, Світловодського  районів. 

  


        На тренінгу досить детально були розглянуті питання щодо ідентифікації, надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, взаємодії між державними структурами - суб’єктами Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Кіровоградській області. 

 


Багато уваги приділялося практичним завданням і вправам, серед яких найбільшу увагу викликала ситуація моделювання прес-конференції відповідальних осіб зі ЗМІ. 
  За два дні плідної роботи учасники мали змогу познайомитися і налагодити контакти для подальшої плідної роботи, отже тренінг сприятиме посиленню спроможності суб'єктів Національного механізму взаємодії щодо надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

   


Таким чином, тренінг для тренерів сприяв формуванню злагодженої і міцної команди, яка працюватиме в містах і районах області задля запобігання і подолання негативного явища торгівлі людьми. Comments