Новини‎ > ‎

Відбулася зустріч «Національна комунікаційна стратегія Програми USAID «Здоров’я жінок України»: досвід та подальше використання»

23 грудня 2015 року в Києві відбулася зустріч партнерів Програми USAID «Здоров’я жінок України». На зустрічі було презентовано дослідження  з оцінки ефективності впровадження національної комунікаційної стратегії  Програми. Як підкреслювали грантери, учасники, партнери і тренери програми – комунікативні інструменти Програми, такі як веб-сайт,  сторінки в соцмережах, «гаряча лінія», роздаткові та промоційні матеріали зробили великий внесок у підвищення її авторитету і ефективності. Презентація знаходиться за цим посиланням: http://www.slideshare.net/HWUP/ss-56405864Також на зустрічі  відбулося нагородження журналістів, які  вибороли перемогу в конкурсі на краще інформаційне повідомлення в ЗМІ про збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.
Учасники зустрічі мали можливість обмінятися досвідом впровадження Програми «Здоров’я жінок України» в регіонах держави.


Comments