Новини‎ > ‎

В Україні заснували День батька

В Україні заснували День батька

Кабінет міністрів заснував в Україні ще одне свято - День батька. Його планують відзначати кожну третю неділю вересня.

Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська після засідання Кабінету міністрів, коментуючи пропозицію Мінсоцполітики ввести в Україні День батька. За її словами, уряд схвалив проект указу Президента Про День батька. Указ набуде чинності після підписання його Президентом України.

"Сьогодні уряд підтримав нашу пропозицію і схвалив проект указу Президента про святкування Дня батька. Ми переконані, що це важливий крок не тільки у встановленні гендерної рівності, оскільки вже є День матері, а й у визначенні важливого місця батька в сім'ї. Останнім часом українські чоловіки дедалі активніше долучаються до виховання дітей, тому такий День повинен стати для них додатковим стимулом ще більше уваги приділяти сім'ї", - сказала вона.

При цьому Королевська зазначила, що згідно з проектом указу відзначати День батька пропонується кожну третю неділю вересня. У цілому ж, за словами міністра, це загальносвітова практика, яка вже існує в деяких регіонах України.

За експертними даними, сьогодні в Україні - понад 250 тис. самотніх батьків, які самі виховують дітей.

Нагадаємо, в Україні за кількістю новонароджених лідирує Донецька область, там з початку 2013 року народилися 19389 дітей.

Comments