Новини‎ > ‎

Увага! В проекті «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому» - загальномережева акція до Дня матері і Дня сім’ї - «Родинні розваги»!

Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва спільно з 8 районними інформаційними центрами «Майбутє варто планувати», запрошують молоді подружжя, мам, тат з дітьми, бабусь, дідусів з онуками, що проживають в містах Кіровограді, Світловодську, Олександрії, Знам’янці, Гайвороні, Бобринці, Новоукраїнці, Олександрівці і відповідних районах, взяти учаcть у фестивалі, який відбудеться у тиждень відзначення Дня матері і Міжнародного дня сім’ї. Акція проходить як захід Проекту «Турбота про жінку - впевненість у майбутньому», що реалізується в рамках Програми «Здоров’я жінок України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнерами в проекті є обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського і центральні районні бібліотеки, інформаційно-ресурсні центри, які популяризують серед громади основи здорового способу життя, і в сучасному суспільстві є місцем проведення спільного дозвілля, спілкування, тож фінальні зустрічі відбудуться саме в бібліотеках, де розміщені інформаційні центри.

Вік і кількість учасників від родини – необмежені.

Фестиваль проходить у два етапи.

І – відбірковий. Для участі потрібно: надіслати електронною поштою або принести до найближчого районного інформаційного центру «Майбутнє варто планувати» світлини, де зображені родини під час проведення спільного сімейного дозвілля або фото з власними поробками.

Світлини будуть розділені за категоріями:

а) образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво (любите малювати, виготовляєте разом власноруч поробки – писанки, пап’є-маше, різьба по дереву, одним словом - все, що можна створити власноруч)

б) декламація віршів та акторський талант (талант не дається нам спадково, але часто буває, що сім’я наділена акторськими здібностями чи здатністю до написання цікавих творів, поділіться своїми здобутками, надіславши фото)

г) музика, вокал (сім’я співає караоке вдома та в гостях, полюбляєте разом відвідувати концерти, берете участь у музичних ансамблях - вам сюди)

д) активне проведення дозвілля у сімейному колі (спорт, подорожі, стрибки з парашутом, малювання піском, тобто все, чим ви разом займаєтесь у вільний час)

Роботи приймаються з 12 квітня до 12 травня включно.

Для того, щоб перемогти, не обов’язково бути професіоналом у якійсь справі, адже це не конкурс талантів. Для когось ваш досвід буде неоціненним та підкаже нові види відпочинку.

ІІ етап - фінал. З 13 до 19 травня у кожному з регіональних центрів відбудеться фінал, де будуть запрошені учасники за номінаціями. Переможці фестивальних номінацій будуть нагороджені призами, а всі присутні на фінальній зустрічі зможуть безкоштовно поласувати цукерками та іншою смакотою.

Тел. організаторів для довідок: 066 122 70 98 (Світлана Приймак), 099 7927 607 (Наталія Гапіченко)
Участь - безкоштовна.

Звертайтеся до найближчого інформаційного центру:

м. Бобринець,  вул.Леніна, 78, тел.: 3-43-72  library.br@gmail.com
м. Гайворон, вул. Кірова, 17, тел.: 2-24-03  library.hr@gmail.com
м. Знам’янка, вул. Маяковського, 40,  тел.: 3-15-96  znam.cbs@gmail.com
м. Кіровоград, вул. В. Перспективна, 24,  тел.: 22 -58-90 market@library.kr.ua
м. Новоукраїнка,  вул. Леніна, 55, тел.: 2-32-44 library.nu@gmail.com
смт Олександрівка, вул. Леніна, 58, тел.: 3-20-47  olexmalva@rambler.ru
м. Олександрія, вул. Шевченка, 66,  тел.: 7-13-15   ocrb1@yandex.ru
м. Світловодськ, вул. Приморська, 60, тел. 2-37-97 svt.cbs@gmail.com
Світловодський район, вул. Приморська,  54,  тел.: 2-52-21  knigar@meta.ua

Comments