Новини‎ > ‎

Установчий семінар

Установчий семінар

25 листопада в ОЖІС відбувся установчий семінар за проектом «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому». Новий проект буде реалізовано з 1 жовтня 2013 року до 30 серпня 2014 року. До існуючої мережі (протягом першого етапу проекту інформаційні центри «Майбутнє варто планувати» були утворені й успішно працюють в бібліотеках  Знам’янського, Світловодського, Олександрівського, Новоукраїнського, Гайворонського районів) приєднуються партнери з Долинського, Устинівського, Маловисківського, Петрівського, Кіровоградського районів. Таким чином, проект охоплює більшу частину Кіровоградської області. 

Установчий семінар відкрила голова ОЖІС і керівник проекту Олена Гаращенко, познайомила партнерів з планами роботи на наступний рік і коротко охарактеризувала підсумки роботи минулого етапу проекту. В семінарі взяла участь координатор Програми «Здоров’я жінок України» Наталія Антонюк, яка розповіла про комунікаційну стратегію Програми та привітала учасників нового проекту. 

Досвідчені партнери могли поділитися досвідом з представниками бібліотек, де лише в січні 2014-го будуть створені нові центри «Майбутнє варто планувати».
Менеджер проекту Світлана Приймак розповіла про новинки в проекті і провела міні-тренінг, як організувати успішну інформаційну акцію.

   Завдяки програмі «Здоров'я жінок України» центри мають достатньо роздаткових матеріалів: для тих, хто бажає планувати вагітність і народити здорову дитину  - «Запланований вибір», для закоханих - «Плануй своє життя», а також інформаційні плакати, де вказано номер безкоштовної «гарячої лінії», куди можуть звернутися усі, хто бажає знати про безпечні та ефективні методи планування сім'ї (методи контрацепції) –    0 800 50 27 57.  Й адреса сайту http://plana.org.ua/
Отже, можна стверджувати, що завдяки реалізації нового проекту, діяльності центрів «Майбутнє варто планувати» в маленьких містах і селищах Кіровоградської області буде достовірна інформація, яка допоможе кіровоградцям приймати життєво важливі рішення щодо власного репродуктивного здоров’я і здоров’я тих, кого вони люблять. 

Comments