Новини‎ > ‎

Участь у роботі обласного семінару з питань запобігання насильства в сім”ї та протидії торгівлі людьми

На запрошення Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА представники ОЖІС взяли участь у  роботі обласного семінару з питань запобігання насильства в сім”ї та протидії торгівлі людьми. Захід відбувся 3 грудня 2015року для спеціалістів органів виконавчої влади районних державних адміністрацій Кіровоградської області в рамках проведення щорічної акції “16 днів проти насильства”.


Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. 
Обласний семінар розпочався зі зворушливого відеороліка “Мені сьогодні подарували квіти”. В ньому за одну хвилину ніби промайнуло життя жінки, яка померла від насильства, терплячи тортури, а її голос за кадром -  наче німий укор нам, живим.
Представників ОЖІС запросили, щоб ознайомити учасників семінару з 5-річним проектом “Поширення національного механізму взаємодії  серед суб”єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”, який громадська організація впроваджує в Кіровоградській області з грудня 2014 року за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Тренер проекту Наталія Калашнікова поінформувала учасників заходу про проект, його цілі та завдання, поділилася досвідом  реалізації проекту в  Кіровоградській області. Учасникам семінару було представлено друковану продукцію: плакати, буклети, листівки, які ОЖІС виготовила та розповсюджує в рамках інформаційної кампанії проекту.


Comments