Новини‎ > ‎

Стартує Міжнародна Акція "Стоп расизм!"

Від сьогодні стартує щорічна Міжнародна Акція "Стоп расизм!". У 2012 році вона пройде з 17 по 27 березня і реалізується в рамках проекту «Громадські організації на службі суспільству: молодіжні дії проти расизму, націоналізму та ксенофобії, за - права людини і міжкультурний діалог», підтриманого в рамках програми MATRA Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Організаторами Акції виступають Молодіжна Мережа проти расизму і нетерпимості, Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух, Міжнародна мережа «Молода Європа». Акція проходить у рамках Європейського Тижня дій мережі UNITED for Intercultural Action. 

Проблема расизму викликана багатьма причинами, серед яких недостатня освіченість в даному питанні, озлобленість, небажання замислюватися про очевидні речі тощо. Зазвичай все це починається на рівні сім'ї, а вже потім стає проблемою держави. Тому цілком зрозуміло, що Комсомольська міська громадська організація «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» приєдналася до Міжнародної Акції «Стоп расизм!». Цю ініціативу підтримали місцева влада, зокрема відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, Міжнародний правозахисний центр «Ла Страда – Україна» (м. Київ), партнери з м. Харків: Міжнародна громадська організація «Альманар» (м. Харків), Всеукраїнська Асоціація громадських організацій "АЛЬРАЇД", а також місцеві партнери: Інтернет-провайдер «ТРК «ГОК», Комсомольський професійний гірничий ліцей, Комсомольська міська публічна бібліотека та ін. Протягом акційного тижня "Стоп расизм!" відбудеться низка просвітницьких заходів, спрямованих на профілактику расизму і ксенофобії. 

Напередодні старту Міжнародної Акції «Стоп расизм!» комсомольчани отримали листа від її організаторів: 

Уважаемые участники Международной Акции "Стоп расизм!", 
хотим поблагодарить вас за поддержку кампании в ваших регионах! Это показывает, насколько важны проблемы, связанные с противодействием идеологиям ненависти, самым различным людям в разных городах странах. Ваша мотивация провести какие-то мероприятия - самое лучшее, что мы ждали от запуска Акции в этом году! 
Спасибо вам большое и надеемся, что все запланированные действия пройдут успешно, а все незапланированные вещи, которые могут случиться, пойдут только на пользу. 
Еще раз, спасибо большое вам! И удачи во всех делах! 
С уважением, 
Орг-группа Международной Акции "Стоп расизм!", 
Александр Друк, Валерия Савченкова, Ирина Аксенова. 
г. Воронеж, Россия 

Долучитися до Міжнародної Акції «Стоп расизм!» можна тут 

Джерело : ГО "Центр "РОДІС"

Автор : Лілія Дмитренко
Comments