Новини‎ > ‎

Розпочався другий етап реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні у Кіровоградській області»

Протягом серпня-вересня 2015 року в районах області продовжилося проведення  одноденних тренінгів для мультидисциплінарних груп за проектом «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні у Кіровоградській області», який ОЖІС реалізує з грудня 2014 року. Так, 25 серпня в Світловодську, 24 вересня у Вільшанці і 25 вересня у Гайвороні відбулися навчання для суб’єктів НМВ в Кіровоградській області. Тренінги пройшли згідно з планом, загальна кількість осіб, які взяли участь у навчаннях – 53 особи, з них 9 чоловіків. Найбільш вирізнявся тренінг у Вільшанці,  де в навчальному приміщенні не було можливості використати електроенергію. Тренери до цього підготувалися, тож усі презентації і роздатки надрукували, таким чином учасники отримали максимум корисної інформації. Це позначилося й в анкетах. Учасники високо оцінили тренінг: 90% - відмінно; 10% - добре. В Світловодську та Гайвороні участь у тренінгу брали представники – відповідальні особи різних суб’єктів Національного механізму, вони разом з навчальним планом познайомилися з сучасними методиками викладання інформаційного матеріалу, отримали навички роботи в команді.


  

 

Таким чином, поступово ОЖІС по районах області формує навчену команду відповідальних осіб, які, ознайомившись із законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, зможуть ідентифікувати ймовірних постраждалих за певними ознаками, заповнювати документи для встановлення статусу постраждалому, складати план реабілітації постраждалого з розподілом повноважень згідно з планом серед субєктів  НМВ.


    
 

Comments