Новини‎ > ‎

Робота ОЖІЦ в напрямку збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї представлена на шорічних зборах Коаліції РЗ/ПС

Робота ОЖІЦ в напрямку збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї представлена на шорічних зборах Коаліції РЗ/ПС


14-15 листопада 2017 року Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» організував Щорічні Збори учасників Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного здоров’я і Планування сім’ї.
В ході зборів відбулося підведення підсумків діяльності Коаліції у 2017 р. Світлана Приймак, член громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр», презентувала роботу організації в цьому напрямку. А саме, протягом 2017 року активісти ОЖІЦ та волонтери ініціювали та провели інформаційно-просвітницькі заходи до Всеукраїнського тижня планування сім’ї  та Дня контрацепції. 

  

Про проведення акцій було оголошено в соціальній мережі Фейсбук, таким чином ми використали можливості соціальних мереж. Це були вуличні акції для загального населення фертильного віку.
26 вересня 2017 року, з нагоди Всесвітнього Дня контрацепції, відбулися просвітницькі заходи, під час яких молоді кропивничани ознайомилися з інформацією про сучасні та ефективні засоби контрацепції як альтернативу не планованої вагітності та абортів, наданої Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». 

Співпраця з партнерськими організаціями: 
            Просвітницькі акції відбуваються в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського, протягом кількох тижнів у травні та вересні 2017 року усі бажаючі могли отримати буклети і роздатки на інформ-стендах, розміщених в холі І поверху бібліотеки, доступні усім відвідувачам.  

   


ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» у співпраці з ГО «Новоукраїнська районна громадська організація “Інформаційно-освітній центр дозвілевий “Духовність”» сприяли тому, щоб жителі м. Новоукраїнка Кіровоградської області теж в рамках просвітницьких тематичних заходів отримали роздаткові матеріали даної тематики. 

Світлана Приймак, член ГО «Обласний жіночий інформаційний центр».                                      


Comments