Новини‎ > ‎

Проведена літня інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми «#людинаНЕтовар»: 11 липня – 4 серпня 2017 року

У 2017 році в рамках проведення у Кіровоградській області широкомасштабної інформаційної кампанії  з протидії торгівлі людьми «#людинаНЕтовар» було проведено 3 інформаційні заходи. 
11 липня в Кіровоградському обласному центрі зайнятості відбувся семінар "Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми". Член ОЖІЦ Валентин Боровиков розповів про правила безпечного працевлаштування в правовому полі України, а також акцентував увагу на необхідності користування послугами легальних фірм, які надають послуги працевлаштування за кордоном, зокрема у Польщі та інших державах. 

 


29 липня члени громадської організації  "Обласний жіночий інформаційний центр" провели вуличну інформаційну кампанію до Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми. Під час акції 300 кропивничан та гостей міста отримали роздаткові матеріали, які допоможуть уникнути ситуацій потрапляння в злочин торгівля людьми.

   


          4 серпня в таборі оздоровлення та відпочинку "Дружба" Олександрійського району Кіровоградської області на пляжі з двома загонами (діти 12-16 років) члени ОЖІЦ разом з партнерами – суб’єктами НМВ - управлінням Національної поліції Кіровоградської області (відділ по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми) та департаментом соціального захисту Кіровоградської облдержадміністрації  - провели тематичний захід. Розповідали про ситуацію торгівлі людьми, грали в гру "Асоціації", поліція розповідала про різні випадки, також ми розповідали про правила безпеки за кордоном та малювали плакати. На згадку кожен учасник отримав різнокольорові браслети з хештегом «#людинаНЕтовар» та спікери команд і активні учасники - футболки з логотипом.
Інформаційними заходами було охоплено близько 100 прямих учасників кампанії та близько 500 непрямих учасників кампанії. 

Comments