Новини‎ > ‎

Проект Медійна Грамотність для людей поважного віку

Проект «Медійна Грамотність для людей поважного віку»

8-10 грудня 2016 року в місті Вінниця відбувся тренінг для тренерів за програмою «Медійна грамотність для людей поважного віку». ГО «Центр поділля – Соціум» став ініціатором та організатором цієї масштабної програми. ГО ОЖІС була обрана одним з партнерів для подальшої спільної праці, представниця від організації мала змогу навчатися протягом трьох днів та отримала сертифікат тренера з даної програми.


 Матеріал викладали тренерки-практики Олена Тараненко (завідувачка кафедри журналістики) та Ірина Ткачук (директорка телеканалу «Доба»). Методичні матеріали для роботи на тренінгу видані в рамках проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку» громадською організацією «Центр Поділля-Соціум», за підтримки фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Реалізація проекту почнеться невдовзі у січні і триватиме до травня 2017 року. В рамках програми буде проведено низка тренінгів для людей старшого віку (55+). На тренінгу будуть запропоновані методичні матеріали з протидії маніпуляціям та пропаганді та практичні завдання, які стануть у нагоді всім, хто зацікавлений у власній медіабезпеці.

Метою проекту є передусім розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми поважного віку через навчання їх медійної грамотності. Проект консолідує зусилля 7 громадських організацій України, що працюють з літніми людьми на досягнення спільної мети – захисту літніх людей від дезінформації.
Оксана Федоренко, член ОЖІС.

Comments