Новини‎ > ‎

ОЖІС проводить одноденні тренінги в районах області

Реклама.

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджетаРадіопрограма: Попередження насильства.

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета

   
Протягом січня-березня 2015 року Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва  (ОЖІС) в Кіровоградському, Бобринецькому, Компаніївському, Знам’янському районах, місті Знам’янка провела п’ять одноденних тренінгів для суб’єктів Національного механізму взаємодії, що працюватимуть у сфері попередження та протидії торгівлі людьми у Кіровоградській області. Участь у тренінгу взяли державні службовці відповідних структур, що працюють у сфері попередження та протидії торгівлі людьми, міського та районного рівнів – загалом 88 відповідальних осіб.
        На тренінгу досить детально були розглянуті питання щодо ідентифікації, надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, взаємодії між державними структурами - суб’єктами Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Кіровоградській області. Зокрема, були визначені масштаби, етапи торгівлі людьми, її причини і наслідки, законодавство в сфері протидії торгівлі людьми. Особливий інтерес викликали практичні вправи  «Ідентифікація постраждалих та  робота з ними (робота з кейсами)» і «Правила проведення опитування постраждалих (робота в парах “Заповнення опитувального листа”)».


 
Таким чином, учасники здобули практичні знання, а також отримали збірки законодавчих нормативно-правових актів та довідкових матеріалів «Протидія торгівлі людьми».
 Найближчим часом планується проведення одноденних тренінгів, які пройдуть у визначених районах області.

Інформацію надано в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки уряду Канади. 

Ć
socad.mp3
(1742k)
Олег Волохин,
1 квіт. 2015 р., 07:16
Comments