Новини‎ > ‎

Інформаційно-просвітницька година для школярів


            6 жовтня тренери ОЖІЦ Валентин Боровиков та Наталія Калашнікова  завітали до спеціалізованої загальноосвітньої школи №14. Там на них чекали учні 11-х класів. Для школярів провели інформаційно-просвітницьку годину з протидії торгівлі людьми. Профілактично-виховна робота в цьому напрямку проводиться для учнів на виконання наказу управління освіти Кіровоградської міської ради з метою виконання постанови Кабінету міністрів України № 111 “Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року”, а також низки відповідних наказів Кіровоградської ОДА. 

         


Протягом відведеного часу одинадцятикласники ознайомилися з поняттям “торгівля людьми”, масштабами злочину, обговорили шляхи можливого потрапляння у ситуації, пов'язані з втягуванням людей у торгівлю людьми,  та способи убезпечити себе у подальшому від таких ситуацій. Відеоролики про реальні випадки сучасного рабства, які продемонстрували школярам, справили на них сильне враження. Було про що замислитись, адже до того юнаки не усвідомлювали, наскільки це може стосуватися них особисто. 
На завершення заходу тренери разом з дітьми організували невеличкий флеш-моб “Рабству STOP!”, використавши плакати з протидії торгівлі людьми та роздали учням буклети й листівки відповідної тематики. 

Наталія Калашнікова, тренер ОЖІЦ
Comments