Новини‎ > ‎

Експерт Аліна Осокіна та консультант з менторської допомоги Валентин Боровиков представили завдання та заходи нового проекту

Експерт Аліна Осокіна та консультант з менторської допомоги Валентин Боровиков
 представили завдання та заходи нового проекту

31 липня 2019 року відбулася робоча зустріч членів обласної координаційної ради з питань сім‘ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім‘ї проблем та протидії торгівлі людьми. Голова ГО "Обласний жіночий інформаційний центр" Олена Гаращенко повідомила присутніх про участь громадської організації в реалізації коаліційного проекту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Полтавській, Запорізькій та Кіровоградській областях», за фінансової підтримки МОМ в Україні. Експерт проекту Аліна Осокіна та консультант з менторської допомоги Валентин Боровиков представили завдання та заходи проекту. 

        


В засіданні взяли участь  Янковська Вікторія Вікторівна,    начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення ОДА, Яндович Дмитро Олександрович, начальник ВБЗПТЛ ГУ Національної поліції в області. Микола Мальований, оперуповноважений ВБЗПТЛ головного управління Національної поліції в області, члени ГО "Обласний жіночий інформаційний центр".
В ході зустрічі учасники активно обговорили спільні дії та плани в подальшому для покращення взаємодії для попередження торгівлі людьми. 

   

Comments