Новини‎ > ‎

Допомога безхатченкам: результати та висновки

Допомога безхатченкам: результати та висновки

Днями на Кіровоградщині відбувся круглий стіл присвячений проблемам допомоги безхатченкам. Ініціаторами проведення заходу стала громадська організація «Територія успіху».

В заході взяли участь представники Управління з питань надзвичайних ситуацій 
та цивільного захисту населення, управління МНС України в Кіровоградській області, Відділу соціальної підтримки населення, управління праці та соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації та директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді О.В. Краснокутський, директор Кіровоградського обласного центру соціально – психологічної допомоги п. Наталя Вінницька , а також представники громадських організацій, що опікуються безпритульними. 

В ході обговорення піднімалися актуальні питання, щодо безпритульних, проблем реєстрації та паспортизації. 

Як зазначалося на заході, у зв’язку із погодними умовами дуже добре спрацювали управління та служби, допомагаючи людям в пунктах обігріву. За даними управління МНС України в Кіровоградській області допомогу було надано більше ніж 6 тис. осіб області. Всім необхідним такі пункти забезпечувалися райдержадміністраціями та міською владою. Також великий внесок було зроблено підприємствами та організаціями Кіровоградщини. Маємо надію, що вже пережили ці складні дні. 

Із свого боку, громадська організація «Територія успіху» зробила свій вклад для того, щоб допомогти безпритульним пережити цю зиму. 

«В період з 6 жовтня 2011 року по 15 лютого 2012 року зроблено 24 виїзди з метою організації гарячого харчування . Середня кількість осіб, що користувались послугами наших волонтерів за один виїзд – 50. Таким чином було роздано – біля 1200 порцій повноцінного обіду. Роздано більше 500 кг. теплого одягу, - розповідає Інга Дуднік, керівник громадської організації «Територія успіху». 

Також, надано 167 консультацій, щодо відновлення документів та подолання проблем із цим пов’язаних. Як результат, наразі 25 осіб змогли відновити документи. 

Саме тому, фахівці організації наголошують, що центр допомоги для безпритульних вкрай необхідний на Кіровоградщині і мають надію, що влада все ж таки вирішить цю проблему. 

Працівники організації висловлюють слова подяки усім, хто долучався до допомоги в діяльності. Саме щирі та добрі серця волонтерів та благодійників допомогли багатьом нужденним людям пережити важкі зимові дні . 

Контактна особа : Інга Дуднік , т. (0522) 27-09-63 

Ця діяльність стала можливою завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр. 


Джерело : ГО "Територія успіху"

Автор : Юлія Бочарова-Туз
Comments