Новини‎ > ‎

Дискусійний відеоклуб “Гендерна освіта молоді” для студентів вузів м.Кіровограда в обласному інформаційно-консультативному гендерному центрі

Дискусійний відеоклуб “Гендерна освіта молоді” для студентів вузів м.Кіровограда в обласному інформаційно-консультативному гендерному центрі

У березні 2012 року під егідою Управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА представники ОУНБ ім.Дмитра Чижевського та Гендерного центру провели дискусійні відеоклуби “Гендерна освіта молоді” для студентів Комерційного технікуму, КДТУ та КУКІК на теми: «Гендерна рівність — ознака правової держави” та “Гендерне насилля: дискримінація та ксенофобія”.

Захід з гендерної освіти було проведено з метою привернути увагу молоді до проблеми гендерних проявів у житті та суспільстві. Ґендерна рівність — це процес справедливого ставлення до жінок та чоловіків у суспільстві, забезпечення їх рівних прав, умов і можливостей, участі в економічному, політичному, соціальному й культурному розвитку.


Під час дискусії обговорювалися питання:

— Кого більше дискримінують — чоловіків чи жінок?

— Чи потерпають чоловіки від насильства?

— Чи є суто жіночі та чоловічі теми?

— Важливість врахування відмінностей чоловіків та жінок;

— Гендерна рівність — процес справедливого ставлення до жінок та чоловіків;

— Протидія гендерному насиллю;

— Профілатика ксенофобії та расизму в сучасній Україні.


На заході учні отримали інформаційні роздаткові матеріали з гендерної тематики: закладки, буклети, короткий словник гендерних термінів, анкету; переглянули відеоролики, які пропагують нові гендерні ролі в сучасному суспільстві. Присутніми визнано, що такі зустрічі потрібні. Саме тому й необхідно продовжити знайомство з гендерними питаннями серед молоді.

Джерело: ОЖІС

Comments