Новини‎ > ‎

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми


18 жовтня 2018 року молодь та активні жителі міста Кропивницький взяли участь у всесвітній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Небайдужі громадяни пройшли колоною центральною вулицею Двірцевою, аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Видео YouTube
Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Волонтери поширювали роздаткові матеріали: інформацію про форми торгівлі людьми, статистичні дані про звернення постраждалих від торгівлі людьми українців та контактні дані служб, що допомагають постраждалим. Особливістю ходи стало те, що волонтери розкрили над колоною чорні парасольки – символ візуалізації проблеми на глобальному рівні. 

      

      Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві, на цьому наголосили спікери: член ОЖІЦ Валентин Боровиков, старший оперуповноважений відділу  боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції у Кіровоградській області Микола Мальований, начальник відділу департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації  Вікторія Янковська, директор ЗОШ №10 Валентина Богачук. Акція в м. Кропивницький була проведена за підтримки Міністерства соціальної політики України, Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції, Кіровоградської обласної державної адміністрації та безпосередньої участі членів громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр». 
До речі, члени громадської організації «ОЖІЦ» кілька років поспіль відзначають 18 жовтня різноманітними вуличними інформаційно-просвітницькими акціями, і завжди це відбувається у навдивовижу теплий золотий осінній день, як сьогодні.

Світлана Приймак, член ГО «ОЖІЦ»

Comments