ОЖІЦ‎ > ‎

Проект “«Підвищуймо якість життя літніх жінок м Кіровограда»

Проект “«Підвищуймо якість життя літніх жінок м Кіровограда», започаткований Кіровоградською обласною інформаційною службою з актуальних питань жіноцтва та ОУНБ ім. Д. І. Чижевського,  спрямовано на підвищення якості життя  жінок літнього віку шляхом забезпечення  соціальної рівності у доступі до інформації в усіх сферах суспільного життя через участь у лекціях, тренінгах, просвітницьких та пізнавальних заходах, екскурсіях, дружніх зустрічах. 


В рамках проекту передбачені  безкоштовні освітні   та культурні програми за такими  напрямками: “Здоровий спосіб життя”, “Захисти свої права”,“Комп’ютерна грамотність”.  Жінки – учасниці проекту отримають нові знання та навички, стануть інформаційно грамотними, підвищать свій соціальний статус, стануть користувачами соціальних мереж в Інтернет, отримають постійне місце для зустрічі, нових друзів. 


Участь  у проекті  допоможе літнім жінкам подолати соціальну ізоляцію, “побудувати мости” між представниками різних вікових груп, сприятиме успішній соціальній адаптації, інтеграції і саморозвитку.   Цей захід став можливим завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

Термін дії проекту: січень – листопад  2011року