ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР та UNITED for Intercultural Action (Амстердам) розпочали Український тиждень проти расизму 2013.

Український тиждень проти расизму - це ініціатива, яка виникла у 2010 році і є частиною European-wide campaign against racism.Кожного року все більше людей і організацій, шкіл, ВНЗ, державних органів стають поруч, аби бути разом проти расизму. Долучитися маєш і ти, якщо віриш у силу толерантності, поваги та людяності. У 2013 році ми хочемо разом із Вами створити Маніфест тижня, який буде нашим посланням суспільству.   

Відкриття тижня відбулось 12 березня 2013 року у м. Києві. Кампанія триватиме до кінця березня. Організуйте урок або зустріч із школярами на цю тему, використавши матеріали кампанії, зробіть фото на цій події, надішліть її на адресу eu4ukr@gmail.com і додавши короткий опис Вашого заходу. Він з’явиться на сайті кампанії та у заключному європейському звіті кампанії UNITED.

 
Цьогорічна кампанія включатиме серію подій: прес-конференцію, кампанію у соціальних медіа, круглий стіл та конкурс творчих робіт серед школярів та студентів. Для досягнення цієї мети організація подасть заявку на вступ до Європейської мережі проти расизму ENAR, аби отримувати підтримку від сотень організацій-партнерів по всій Європі. Як відомо, у 2012 році ми виступили на підтримку співачки Гайтани

Сайт Українського тижня проти расизму – www.eu4ukr.wix.com/unitedukraine
Comments